“Anielskie śpiewanie” już niedługo w Woli Gułowskiej

      Możliwość komentowania “Anielskie śpiewanie” już niedługo w Woli Gułowskiej została wyłączona

Co prawda świąteczne dni już za nami, ale okres bożonarodzeniowy jeszcze trwa – a wraz z nim trwa jeszcze czas śpiewania kolęd.

W wielu miejscowościach naszego regionu ogłoszono konkursy, związane właśnie z kolędowaniem – i do tego grona dołącza jeszcze Wola Gułowska. Tamtejszy Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków, czeka na zgłoszenia młodych mieszkańców powiatu łukowskiego. Uczestnikami konkursu kolęd i pastorałek mogą być przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i średnich. Dzieci i młodzież mogą wystąpić jako soliści albo jako zespoły wokalne.

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo i telefonicznie, a termin na takie deklaracje upłynie 7 stycznia. Można pisać na adres: muzeum@kleeberczycy.pl albo dzwonić na numer: 25 755 02 15. A na stronie internetowej www.kleeberczycy.pl można znaleźć pełny regulamin i wzór karty zgłoszeniowej.

Powiatowy konkurs kolęd i pastorałek, pod tytułem „Anielskie śpiewanie” odbędzie się 12 stycznia, już po raz jedenasty: w tym roku także pod honorowym patronatem posła na Sejm RP, Sławomira Skwarka.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: www.kleeberczycy.pl