Azoty Puławy vs. Unia Tarnów – 31:31; k: 4:1

      Możliwość komentowania Azoty Puławy vs. Unia Tarnów – 31:31; k: 4:1 została wyłączona

W minioną sobotę (5 listopada) nie brakowało intensywnych sportowych emocji pod dachem hali Grupa Azoty Arena. Ale to puławscy kibice wychodzili stamtąd usatysfakcjonowani.

Szczypiorniści Azotów Puławy podejmowali na własnym parkiecie drużynę Unii Tarnów. Spotkanie przebiegło jako sponsorskie Derby – ponieważ także zespół z Tarnowa ma za sponsora Grupę Azoty. Początek spotkania nie zwiastował jeszcze, jak zacięty będzie to pojedynek. W pierwszych minutach to gospodarze wyraźnie dyktowali warunki, jednak goście z Tarnowa nie pozostawali im dłużni.

Dalsza gra była tak wyrównana, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był konkurs rzutów karnych. Te lepiej wykonywali podopieczni Roberta Lisa i to oni ostatecznie sięgnęli po cenne dwa punkty ligowe. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Piotr Jarosiewicz, który ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przypomnijmy, że w rozgrywkach PGNiG Superligi Azoty Puławy są niepokonane już od pięciu meczów. W następnej kolejce puławianie zmierzą się z liderem rozgrywek – Łomżą Industria Kielce.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy