KS Wisła Puławy vs. GKS Jastrzębie – 4:0

      Możliwość komentowania KS Wisła Puławy vs. GKS Jastrzębie – 4:0 została wyłączona

Bardzo ważne, bo również podbudowujące morale drużyny zwycięstwo, odnieśli w minioną sobotę piłkarze Wisły Puławy. Zrewanżowali się piłkarzom reprezentującym Jastrzębie Zdrój.

Aż na Górny Śląsk musieli w miniony weekend podróżować wiślacy, żeby zawalczyć o cenne punkty ligowe. Podopieczni Mariusza Pawlaka ponownie zmierzyli się z drużyną GKS Jastrzębie – i skutecznie zatarli wspomnienie o porażce poniesionej podczas inauguracji sezonu.

Prowadzenie objęli już w 14. minucie spotkania – i aż do końca nie było wątpliwości, kto tym razem jest lepszy w tym piłkarskim pojedynku. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Marcin Ryszka, Łukasz Wiech, Mateusz Kaczmarek i Damian Kołtański.

Obecnie wiślacy zajmują czwartą pozycję w tabeli eWinner drugiej ligi. Do drugiego miejsca, dającego bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej, tracą jedynie cztery punkty.

Szansa na poprawienie ligowego wyniku nadarzy się już w nadchodzącą sobotę: 12 listopada Wisła Puławy zmierzy się w Krakowie z tamtejszym Hutnikiem. Dla puławskich piłkarzy będzie to ostatni mecz rundy jesiennej i ostatnie spotkanie na murawie w tym roku kalendarzowym.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy