Weekend w Polsce za pół ceny: muzea, hotele, restauracje i nie tylko

      Możliwość komentowania Weekend w Polsce za pół ceny: muzea, hotele, restauracje i nie tylko została wyłączona

W listopadzie odbędzie się akcja „Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny”. Celem ogólnopolskiej kampanii jest zachęcenie do podróżowania po kraju w mniej turystycznym sezonie jesiennym.

W ramach akcji, swoje oferty dla turystów przygotowało ponad 500 jej partnerów. Chętni mogą odwiedzać muzea, wystawy, zamki, hotele, parki wodne, salony spa i inne obiekty turystyczne, płacąc 50% mniej za bilety. Sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy tak skomentował znaczenie podjętej kampanii:

„Weekend za pół ceny” to skuteczna zachęta dla osób, które z różnych powodów, w tym finansowych, latem nie korzystały z turystyki i aktywnego wypoczynku. Projekt ten dodatkowo wspiera branżę turystyczną, po sezonie letnim. I przypomina, że Polska jest piękna o każdej porze roku!

Z zapowiadanej promocji będzie można skorzystać w dniach: 18-20 i 25-27 listopada. Aby skorzystać z rabatów, należy przejrzeć oferty interesującego nas województwa i wybrać te najciekawsze. Cała lista ofert prezentowana jest na stronie kampanii (zobacz TUTAJ).

Źródło: polskazobaczwiecej.pl.