Dołóż się do Kresowej Paczki!

      Możliwość komentowania Dołóż się do Kresowej Paczki! została wyłączona

Jest połowa listopada, ale zaczynamy już myśleć o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia – zwłaszcza, że przygotowania do niektórych akcji muszą trochę potrwać.

Jednym z takich przedsięwzięć jest akcja Kresowa Paczka, jak co roku organizowana przez Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy. Jeszcze przed świętami do polskich rodzin mieszkających na Ukrainie trafią paczki z darami, ale już teraz jest czas, żeby gromadzić rzeczy, które znajdą się w tych świątecznych paczkach.

Do akcji może przyłączyć się każdy, wystarczy zjawić się w puławskim Starostwie Powiatowym i przynieść tu rzeczy,które chciałoby się przekazać. To może być trwała żywność, w tym też słodycze, ale też środki czystości i artykuły higieniczne. Organizatorzy zaznaczają, że paczki trafią przede wszystkim do osób starszych, do naszych rodaków, którzy mieszkają na Kresach. Każdy, kto chciałby przekazać jakieś dary, powinien zapakować je do kartonowego pudełka i przynieść do puławskiego Starostwa, czas jest do 10 grudnia.

Lubelską zbiórkę koordynuje Henryk Kozak – w razie jakichkolwiek pytań, można kontaktować się z nim, dzwoniąc pod numer 609 609 700.