“Dom Chemika” zaprasza do kolędowania

      Możliwość komentowania “Dom Chemika” zaprasza do kolędowania została wyłączona

Jak co roku, w styczniu Puławy będą gospodarzem Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd – tym razem to będzie już jubileuszowa, 25 edycja.

Każdy, kto lubi tradycję śpiewania kolęd, a przy tym chętnie śpiewa albo muzykuje, może  zgłosić się do eliminacji. Puławski Ośrodek Kultury czeka na nowych uczestników festiwalu, ale chętnie przywita też tych, którzy w ubiegłych latach brali udział w tym konkursie. Zgłaszać mogą się osoby w różnym wieku, soliści, chóry, zespoły rodzinne, wokalne i instrumentalne.

W związku z trwającą przebudową gmachu „Domu Chemika”, w tym roku festiwal zagości znów w sali teatralnej kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach. To właśnie tam będzie można wybrać się 9 i 10 stycznia, żeby śledzić powiatowe eliminacje, a miedzy 27 a 29 stycznia obejrzeć już prezentacje konkursowe. W tym samym miejscu odbędzie się Koncert Laureatów – ale to dopiero 2 lutego. Za każdym razem wstęp na festiwal kolęd będzie wolny.

A na razie, do 29 grudnia, Puławski Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia chętnych, muzykujących puławian, którzy chcieliby dołączyć do ogólnopolskiej, muzycznej rywalizacji. Zapisy odbywają się elektronicznie, link do formularza zgłoszeniowego, a także szczegółowy regulamin całego festiwalu, można znaleźć na stronie internetowej „Domu Chemika”.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: www.domchemika.pl