Grupa Azoty uruchomiła sklep internetowy

      Możliwość komentowania Grupa Azoty uruchomiła sklep internetowy została wyłączona

Tym sposobem można szybko i łatwo poznać albo zdobyć produkty Grupy, a także usługi z zakresu nowych technologii, rozwijanych przez spółkę.

Filamenty do druku 3D, produkty z linii Tohumus (czyli kwasy humusowe oraz próżniowe powlekanie metalami i niemetalami – technologia fizycznego osadzania z fazy gazowej PVD połączona z technologią plazmową oraz CVD), a także nawozy, specjalistyczne i hobbystyczne – to aktualny asortyment sklepu, ale jak zapowiada Grupa, oferta będzie w przyszłości rozszerzana.

Pierwszym klientem nowego sklepu był prezes Grupy Azoty, Wojciech Wardacki: kupił 20 kilogramów filamentów i przekazał je jako darowiznę inicjatywie Zachodnia Grupa Medyczna. Z tej ilości tworzywa może powstać nawet 600 adapterów do różnego rodzaju masek. Prezes Wardacki podkreślił, że jest pod wrażeniem zaangażowania tego rodzaju działalności w dobie walki z korona wirusem. Dodał, że jego zdaniem stan epidemii może skłonić konsumentów do zmiany zakupowych nawyków – i że więcej osób może teraz preferować właśnie kupowanie produktów przez Internet.