Kolejny „Photo Day” w “Domu Chemika” już za nami

      Możliwość komentowania Kolejny „Photo Day” w “Domu Chemika” już za nami została wyłączona

Czwartek, piątek i sobota były dniami, które przyciągnęły miłośników fotografii do Puławskiego Ośrodka Kultury – dostali zaproszenie do stworzenia kolekcji niepowtarzalnych zdjęć nowego gmachu.

W czwartkowe popołudnie wszystkich przywitali Prezydent Paweł Maj i Dyrektor Ośrodka Zbigniew Śliwiński:

 

A było co fotografować. Przez blisko 3 lata obserwowaliśmy obiekt podczas burzenia i budowania. Teraz przez trzy dni nowy Dom Chemika należał do obiektywów i zapisał się w kadrach około trzydziestu fotografów. Należy dodać, że można było nie tylko obejrzeć wnętrza nowego obiektu ale też podejrzeć, jak wyglądają prowadzone w nowym miejscu zajęcia. Jak tę wyprawę ocenia pan Robert, jeden z uczestników?

 

Jak mówiła Katarzyna Nowak z Domu Chemika, która oprowadzała uczestników wydarzenia – „Dom Chemika jest dla wszystkich mieszkańców miasta, i nie tylko, ogromną niespodzianką. Każdy kto wchodzi jest pozytywnie zaskoczony nową przestrzenią”.

Wystawa zdjęć, które powstały podczas Photo Day, zostanie zaprezentowana w dniu oficjalnego otwarcia Ośrodka. Kiedy? To nie jest jeszcze do końca pewne – ale w odpowiedniej chwili na pewno o tym poinformujemy.

Źródło zdjęcia: Redakcja/MG