Koncert „To jest Warszawa” – we wtorek w „Domu Chemika”

      Możliwość komentowania Koncert „To jest Warszawa” – we wtorek w „Domu Chemika” została wyłączona

Muzykalni seniorzy ponownie wystąpią na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury. Jednak nie będą na niej sami, bo w wokalnych popisach wesprze ich grono instrumentalistów.

W ten wtorek w „Domu Chemika” ponownie wystąpi Zespół STARSi, czyli Renata Siedlaczek, Edward Szymanek, Jagoda Sztuka, Janina Świech, Elżbieta Flasińska, Wiesław Suszek, Józefa Janczura i Bożena Jagielska. To puławscy seniorzy, którzy kochają muzykę i chętnie prezentują swoje zdolności przed publicznością. Tym razem zabiorą słuchaczy w sentymentalną, muzyczną podróż po polskiej stolicy.

Podczas wtorkowego koncertu zabrzmią takie piosenki, jak „Sen o Warszawie”, „Czerwony autobus” czy „Karuzela na Bielanach” – a wszystkie utwory otrzymają zupełnie nowe aranżacje. Wokalistom będą akompaniować dźwięki skrzypiec i akordeonu. Do udziału w występie zaproszono skrzypaczkę Martę Jaworską oraz kwartet skrzypcowy w składzie: Zuzanna Babut, Pola Gąsior, Olga Jabłońska, Martyna Morawska. Natomiast na akordeonie będzie akompaniować Dariusz Saramok. Za całą oprawę muzyczną odpowiada tradycyjnie Michał Matras, a reżyserem koncertu jest Renata Siedlaczek.

Koncert „To jest Warszawa” odbędzie się 11 stycznia w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury – początek o godzinie 18.00. O bilety można pytać w kasie „Domu Chemika”, również dzwoniąc pod numer 81 458 67 21. Radio Impuls jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło plakatu: POK