Konkurs dla młodych piłkarzy!

      Możliwość komentowania Konkurs dla młodych piłkarzy! została wyłączona

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza kolejny konkurs dla mieszkańców gmin wiejskich we wszystkich regionach naszego kraju. Tym razem jednak nie zwraca się do rolników, ale do lokalnych klubów sportowych, których członkowie z zaangażowaniem grają w piłkę nożną.

Dzieci i młodzież mogą pochwalić się swoimi sukcesami i opowiedzieć o swojej sportowej pasji, przygotowując krótki film, trwający od 2 do 7 minut. Na tym nagraniu można uwiecznić przykładowy trening, fragment pokazowego meczu albo spektakularną akcję, można w dowolny sposób przedstawić działalność klubu. Jednocześnie, trzeba też podkreślić związek młodych piłkarzy z ich gminą i regionem. Agencja zaczeka na takie audio-wizualne zgłoszenia do 17 lipca. Do wygrania – niespodzianki, które przydadzą się młodym sportowcom.

O szczegółowych zasadach konkursu, o tym jak się do niego przyłączyć, ARiMR informuje na swojej stronie internetowej. Są tam do pobrania wszystkie potrzebne załączniki, można też przeczytać pełny regulamin. Link jest TUTAJ.