Konkurs i wystawa modeli kartonowych – ponownie w Gołębiu!

      Możliwość komentowania Konkurs i wystawa modeli kartonowych – ponownie w Gołębiu! została wyłączona

Co można skonstruować z kartonu? Już za kilka dni udowodnią to uczestnicy dorocznego, ogólnopolskiego konkursu. W pierwszy grudniowy weekend ktoś znowu zdobędzie Grand Prix.

Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu zaprasza na 15. edycję tego wydarzenia – a w tym roku rolę organizatora przyjmuje także dęblińskie Muzeum Sił Powietrznych.

Przez lata konkurs zyskał wiernych miłośników, a modele zgłaszają modelarze nie tylko z naszego regionu – dlatego ma status ogólnopolski. Na wystawie można spodziewać się między innymi modeli rozmaitych samolotów, ale również innych pojazdów (nawet rakiet) czy budynków. Możliwości jest wiele, a sporo zależy od pomysłów i kreatywności uczestników.

Prace będą przyjmowane w sobotę 4 grudnia, w świetlicy wiejskiej w Gołębiu (do godziny 13.00) – jeszcze tego samego dnia jurorzy dokonają swojej oceny, a na uczestników będą czekały niespodzianki. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, w tym tytułowego Grand Prix Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu, odbędzie się już w niedzielne popołudnie (około 13.30, 5 grudnia). Do tego czasu będzie można zwiedzać całą wystawę, stworzoną z modeli zgłoszonych do konkursu.

Radio Impuls jest patronem medialnym tego wydarzenia – dlatego podpowiadamy miłośnikom modelarstwa, że mają jeszcze kilka dni na to, żeby przygotować coś wyjątkowego z myślą o tym konkursie. Elektroniczne zgłoszenia chęci udziału będą przyjmowane do 1 grudnia. Szczegółowy regulamin i wzór karty zgłoszeniowej znajdziecie TUTAJ.