Kto najlepiej wspierał gminę Poniatowa? Rozstrzygnie to konkurs

      Możliwość komentowania Kto najlepiej wspierał gminę Poniatowa? Rozstrzygnie to konkurs została wyłączona

W Poniatowej o tytuł Sponsora Roku będą rywalizować te osoby i firmy, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gminy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nawet najlepszy pomysł nie doczekałby się realizacji albo nie wypadłby tak dobrze, jak to sobie wymarzyli jego twórcy, gdyby zabrakło środków na sfinansowanie go. Dlatego tak ważne jest wsparcie, udzielane różnych przedstawicieli lokalnego biznesu. Nowa edycja konkursu na Sponsora Roku ma wyłonić te marki i ludzi biznesu, którzy pomogli zrealizować wiele poniatowskich przedsięwzięć w 2019 roku. Kandydatów do tej nagrody mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i inne jednostki działające na terenie gminy Poniatowa albo powiatu opolskiego. Jest jednak zastrzeżenie, że jeden podmiot nie może zgłosić więcej niż 10 kandydatów.

Pełny regulamin i formularz nominacji, który trzeba wypełnić, są do pobrania na stronie internetowej gminy Poniatowa. A gotowe dokumenty trzeba dostarczyć do Urzędu Miasta w Poniatowej do końca stycznia – należy zostawiać je w Punkcie Obsługi Interesanta, na parterze budynku. Ci, którzy wolą wypełnić formularz elektronicznie, mogą przesłać go pocztą mailową, na adres: urzad@um.poniatowa.pl.