NAŁĘCZÓW: Dziś debiutuje nowa wystawa fotografii

      Możliwość komentowania NAŁĘCZÓW: Dziś debiutuje nowa wystawa fotografii została wyłączona

Przez najbliższy miesiąc w Galerii Andriollego w Nałęczowskim Ośrodku Kultury będzie można oglądać kadry autorstwa Henryka Smagi.

Ten fotograf urodził się w Nałęczowie i właśnie to miasteczko uczynił bohaterem swojej artystycznej pracy. Tuż po wojnie zaczął uwieczniać nałęczowskie plenery na zdjęciach: na poszczególnych kadrach można odnaleźć zarówno charakterystyczne miejsca Nałęczowa, jak też zobaczyć jego mieszkańców, na przykład zgromadzonych na konkretnych uroczystościach. Wystawa, która zostanie dziś otwarta w Galerii Andriollego, pozwoli obejrzeć fotograficzną opowieść o Nałęczowie. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17.00.

Do oglądania prac Henryka Smagi zapraszają Nałęczowski Ośrodek Kultury i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna imienia Faustyny Morzyckiej w Nałęczowie.

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/195166733907726/photos/a.195183913906008/2434080076683036/?type=3&theater

#pulawy #puławy #info pulawy #info puławy #wiadomosci pulawy #wiadomości puławy #deblin #dęblin #info deblin #info dęblin #wiadomosci deblin #wiadomości dęblin
#ryki #info ryki #wiadomosci ryki #wiadomości ryki #kazimierz #info kazimierz #wiadomosci kazimierz #wiadomości kazimierz #lubelskie #info lubelskie #wiadomosci lubelskie #wiadomości lubelskie #azoty puławy #azoty pulawy #nałęczów #naleczow #nałęczowski ośrodek kultury #fotografia #henryk smaga #wystawa #nok nałęczów