Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów powraca!

      Możliwość komentowania Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów powraca! została wyłączona

Nałęczów od lat z dumą nosi miano Miasta-Ogrodu. Już w ten weekend przekonamy się, że tutejsze ogrody są nie tylko piękne, ale i gościnne i pełne niespodzianek – zadbają o to ich właściciele, którzy postanowili dołączyć do tegorocznej edycji specjalnego festiwalu.

Właściciele nałęczowskich posesji, zarówno pensjonatów, jak i prywatnych wilii, znowu będą czekać na gości, którzy zechcą odpocząć w plenerze i jednocześnie skorzystać z okolicznościowych atrakcji. W planach są między innymi warsztaty kulinarne, pokazy rękodzieła, zajęcia taneczne i różne zabawy przygotowane dla dzieci. Wszystko w zaciszach nałęczowskich ogrodów – furtki będą stały otworem!

W poprzednich latach festiwal cieszył się ogromnym powodzeniem – dlatego tegoroczna edycja będzie zdecydowanie dłuższa i podzielona na trzy części: wiosenną (5-6 czerwca), letnią (10-11 lipca) i jesienną (11-12 września). Pierwsza z nich odbędzie się już w ten weekend, w sobotę i niedzielę. Szczegółowe plany Nałęczowskiego Festiwalu Otwartych Ogrodów są zamieszczone na Facebooku – kliknij TUTAJ.