Ostatni raz wypożycz książki w Domku Greckim!

      Możliwość komentowania Ostatni raz wypożycz książki w Domku Greckim! została wyłączona

Kilka dni zostało czytelnikom puławskiej Biblioteki Miejskiej, żeby jeszcze jeden, ostatni raz, odwiedzić jej dotychczasową główną siedzibę przy ulicy Głębokiej.

Można chyba bez zbędnej przesady powiedzieć, że na początku lutego w Puławach skończy się pewna epoka. Zabytkowy Domek Grecki, znajdujący się tuż nad dawną “Głęboką Drogą” i w pobliżu Parku Czartoryskich, nie będzie już celem wędrówek miłośników literatury.

W najbliższy poniedziałek (6 lutego) dotychczasowa siedziba główna Biblioteki Miejskiej zostanie zamknięta. Oczywiście będzie to miało związek z przeprowadzką do centrum miasta. O tym, co czeka teraz sam Domek Grecki, pisaliśmy TUTAJ.

W funkcjonowaniu biblioteki nastąpi dłuższa przerwa. Wszystkie wypożyczone książki zostaną prolongowane – i będzie można bez obaw zwrócić je już do Mediateki, przy ulicy Wojska Polskiego. Nie znamy jeszcze dokładnej daty otwarcia nowoczesnej siedziby puławskiej Biblioteki Miejskiej – i również dlatego bibliotekarze zachęcają, żeby zgromadzić sobie zapas książek do czytania.

Źródło informacji: BM w Puławach