Podyskutujmy o produktach lokalnych!

      Możliwość komentowania Podyskutujmy o produktach lokalnych! została wyłączona

„Naturalnie, że lokalnie” – pod takim hasłem już wkrótce, bo 23 października, odbędzie konferencja w Opolu Lubelskim. Do udziału w niej są zaproszeni przedsiębiorcy z powiatu opolskiego, a także organizacje pozarządowe, między innymi Koła Gospodyń Wiejskich.

Wszyscy spotkają się po to, żeby podyskutować o lokalnych produktach. Te będą też bohaterami konkursu wiedzy, w jakim zmierzą się Koła Gospodyń Wiejskich – każda grupa odpowie na trzy wylosowane pytania, a poza tym zaprezentuje swój własny, lokalny produkt. Żeby wziąć udział w konferencji „Naturalnie, że lokalnie”, trzeba wcześniej zgłosić swój udział: a można to zrobić, odwiedzając biuro Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” albo przesyłając wiadomość na adres lgd.opolelubelskie@gmail.com. Szczegółowy regulamin i wymagana karta zgłoszeniowa są zamieszczone na stronie lgdowocowyszlak.pl.

Wszystkie zgłoszenia będą przyjmowane do 16stego października, czyli do nadchodzącej środy, a sama konferencja odbędzie się tydzień później, 23 października. Jej uczestnicy zbiorą się w sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury i rozpoczną dyskutowanie o lokalnych produktach o godzinie 10.00.