Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób na to, by przetrwać – EHRLE

      Możliwość komentowania Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób na to, by przetrwać – EHRLE została wyłączona

Dzisiaj informujemy Państwa o powolnym, ale jednak „powrocie do gry”. Prezentujemy rodzime firmy, które nie uległy panice nie poddały się lecz znalazły sposób na przetrwanie i funkcjonowanie w nowej rzeczywistości.

Znany w Puławach ze swojej pracy w Ochotniczej Straży Pożarnej i w straży zawodowej, Jacek Wejman, jest również właścicielem myjni samochodowej EHRLE, której działalność została znacząco  ograniczona w ostatnich tygodniach. W odróżnieniu od wielu innych takich punktów usługowych, szybko wprowadził do oferty specjalne mycie antybakteryjne i inne działania z tym związane – co jest w dzisiejszych czasach na pewno pożądane na rynku. Spowodowało to utrzymanie się firmy i stworzyło nowe perspektywy jej działania.

Właściciel stworzył i obecnie cały czas realizuje specjalny projekt, skierowany do naszej służby zdrowia. Otóż, w ramach akcji #ehrlewpogotowiu prowadzi bezpłatne odkażanie pojazdów służb medycznych, czyli m.in. karetek pogotowia. Dziękujemy za to i gratulujemy takich pomysłów, także po to, by móc powrócić do gry!

Jeśli znacie Państwo firmę, która również, jak prezentowane przez nas, znalazła swoje miejsce w dzisiejszych, niełatwych czasach, napiszcie nam o tym. Najlepiej będzie, jeśli wyślecie Państwo maila na adres maciej.dobrowolski@dwamedia.pl.