PUŁAWY: Policji stuknęło sto lat

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Policji stuknęło sto lat została wyłączona

Dziś obchody tego jubileuszu są obchodzone w naszym mieście.

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy, okazja do składania życzeń policjantom i cywilnym pracownikom policji. To, jaką rocznicę dziś obchodzimy, wytłumaczył nam nadkomisarz Rafał Skoczylas. Komendant Komendy Powiatowej Policji w Puławach:

To także czas przyznawania awansów, wręczania nominacji, i odznaczeń. Jest to również okazja aby podziękować wszystkim tym, z którymi policja na co dzień współpracuje. Dzisiaj, w puławskich obchodach z okazji 100-lecia powołania Policji Państwowej biorą udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, mł.insp. Jerzy Czebreszuk, przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego i zaproszeni goście.

Radio Puławy 24 przyłącza się do życzeń, które odbierają dzisiaj policjanci puławskiego garnizonu. Składamy wszystkim Policjantkom, Policjantom i pracownikom cywilnym policji najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności. Życzymy bezpiecznej pracy i wytrwałości a jednocześnie dziękujemy za sumienne wykonywanie obowiązków i trud wkładany w zapewnienie bezpieczeństwa nam wszystkim.