Rowerem do Końskowoli i z powrotem – już w sobotę

      Możliwość komentowania Rowerem do Końskowoli i z powrotem – już w sobotę została wyłączona

Utwardzonymi drogami, przez okolice Puław, przejadą już w tę sobotę (11 lipca) uczestnicy rajdu rowerowego, który organizuje puławskie Centrum Informacji Turystycznej.

To będzie przejażdżka do gminy Końskowola: rowerzyści wyruszą o godzinie 9.00 ze Skweru Niepodległości w Puławach, po czym wyjadą z miasta i miną kolejno Skowieszyn, Starą Wieś, Końskowolę i Młynki. Dystans obejmie około 20 kilometrów. Udział w tej wycieczce będzie bezpłatny, ale wyznaczono limit miejsc – w rajdzie może wziąć udział tylko 15 osób. Dzieci i młodzież mogą przyłączyć się do tego rajdu tylko w towarzystwie opiekuna.

Zapisy już trwają, a prowadzi je Mariusz Karolak, to z nim trzeba się skontaktować. Można zadzwonić pod numer: 601 315 091, między 8.00 a 18.00, albo napisać wiadomość elektroniczną i wysłać ją na adres: mariusz.karolak@domchemika.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, ale trzeba pamiętać o limicie miejsc. O szczegółowych zasadach rajdu, czyli o tym, co powinni mieć przy sobie rowerzyści, informuje regulamin. Poza tym, dla uczestników przygotowano jeszcze arkusze informacyjne – wszystkie te materiały można znaleźć TUTAJ.

Dodajmy, że to kolejne wydarzenie, które pozwoli zebrać punkty liczące się w akcji „Aktywne Puławy”, prowadzonej przez Puławski Ośrodek Sportu i Rekreacji.