Seniorze, spędź miło i pożytecznie najbliższe miesiące!

      Możliwość komentowania Seniorze, spędź miło i pożytecznie najbliższe miesiące! została wyłączona

Wkrótce początek nowego roku akademickiego – to ważna wiadomość dla wszystkich studentów, również dla tych młodych duchem.

Nowy rok, pełen wykładów, zajęć, wyjazdów i ambitnych projektów jest także przed słuchaczami Kazimierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To grono mogą poszerzyć mieszkańcy i mieszkanki Kazimierza Dolnego – zarówno samego miasteczka, jak i całej tutejszej gminy.

Ci, którzy się na to zdecydują, bardzo aktywnie spędzą najbliższe miesiące: będą mogli wysłuchać wielu wykładów, przedstawianych przez specjalistów z różnych dziedzin, wezmą udział w seminariach, a nawet poduczą się języków obcych. Zadbają o kondycję i zdrowie, poświęcając czas na gimnastykę albo spacerując wspólnie z kijkami do Nordic Walking. Spędzą czas na miłych wyjazdach, na przykład do kin czy teatrów, będą mogli także spróbować swoich sił w wolontariacie.

To wszystko czeka na przyszłych słuchaczy Kazimierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a żeby do nich dołączyć, trzeba w przyszłym tygodniu zjawić się w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki. Zapisy będą tam prowadzone w najbliższy wtorek, 17 września, między 11.00 a 13.00 i w nadchodzący czwartek, 19 września, między 15.00 a 17.00. Organizatorzy zapraszają osoby, które ukończyły 55 lat.