Modna i słynna blogerka odwiedzi w czwartek Ryki

      Możliwość komentowania Modna i słynna blogerka odwiedzi w czwartek Ryki została wyłączona

Pisarka i blogerka będzie bohaterką spotkania autorskiego, jakie jutro wieczorem odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Rykach.

Tej okazji nie powinni przegapić ci, którzy znają bestsellerowe książki tej młodej pisarki. Sylwia Winnik ma wykształcenie dziennikarskie, pisząc przedstawia prawdziwe historie, a inspiracji dostarczają jej zwłaszcza wojenne opowieści. W ubiegłym roku wydała książkę „Dziewczęta z Auschwitz”: napisała ją po rozmowach z 12 kobietami, które przeżyły pobyt w obozie koncentracyjnym. Z kolei w tym roku zaproponowała czytelnikom historie żon współczesnych polskich żołnierzy, ta książka nosi tytuł „Tylko przeżyć”. Sylwia Winnik prowadzi też bloga Czas na Książki i zarazem jest współorganizatorką festiwalu, który odbywa się pod tą samą nazwą.

Czwartkowy wieczór autorski w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Rykach rozpocznie się o godzinie 18.00, a wstęp będzie wolny. Spotkanie autorskie z Sylwią Winnik odbędzie się w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, sfinansowanego przez Instytut Książki.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęcia: http://www.ryki.pl/pl/kultura/1986-spotkanie-autorskie-z-sylwia-winnik-2.html