Tak puławskie starostwo zachęci nas do sportowych rozrywek

      Możliwość komentowania Tak puławskie starostwo zachęci nas do sportowych rozrywek została wyłączona

Władze powiatu puławskiego rozwiązały już konkurs ofert w sprawie wydarzeń sportowych, jakie będą przygotowywane na ten rok.

Już wiemy, jakich rekreacyjnych atrakcji, dotowanych przez starostwo, możemy spodziewać się w Puławach i na ziemi puławskiej. W sumie 59 tysięcy złotych zostanie rozdanych między fundacje, kluby sportowe i inne organizacje pozarządowe, które zaproponowały przygotowanie lokalnych, sportowych imprez.

Największa dotacja, w wysokości aż 37 tysięcy złotych, trafi do Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, który zorganizuje międzyszkolne igrzyska dla dzieci i młodzieży. Poza tym możemy spodziewać się w Puławach kolejnych halowych turniejów piłki nożnej czy kolejnych rajdów nordic-walking “Na dwa kije”. Wiemy, też że wędkarze powalczą w tym roku o puchar starosty puławskiego, a na niepełnosprawnych będą czekały turniej tenisa stołowego i mityng związany z jazdą konną.

Oczywiście o szczegółach wszystkich tych wydarzeń będziemy na bieżąco informować, gdy tylko będą pojawiać się konkretne, szczegółowe informacje.