To będzie weekend pod znakiem sztuk walki

      Możliwość komentowania To będzie weekend pod znakiem sztuk walki została wyłączona

Czy znasz techniki samoobrony? Czy umiesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie? Jeśli nie, w ten weekend to może się zmienić.

W Puławach, a konkretnie w Puławskiej Akademii Karate Tradycyjnego, odbędzie się dwudniowe seminarium, poświęcone sztukom walki i technikom samoobrony. Poprowadzą je między innymi goście z Niemiec – doświadczeni stróże prawa z policji kryminalnej i były żołnierz niemieckich wojsk specjalnych.

Wszystko rozpocznie się od sobotniej prelekcji – o 10.00 będzie można posłuchać o tym, jak zapewnić bezpieczeństwo rodzinie. Później przyjdzie czas na praktykę: do sobotniego wieczora i przez niedzielne przedpołudnie będzie można poćwiczyć własne umiejętności pod okiem znawców. W sobotę trenować mogą osoby, które miały już do czynienia ze sztukami walki i mają już jakiś stopień zaawansowania, a w niedzielę na praktyczny trening samoobrony są zaproszeni wszyscy ci, którzy nigdy się tego nie uczyli. Trening dla zaawansowanych będzie płatny, a początkujący poćwiczą za darmo. Rejestracja każdego dnia rozpocznie się o godzinie 9.00, ale telefoniczne zapisy na treningi już trwają, pod numerem 535 500 365.

Na całe to wydarzenie zaprasza Puławska Akademia Karate Tradycyjnego, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Puławy. Polsko-niemieckie Seminarium Sztuk Walki i Samoobrony zostanie zorganizowane w ramach obchodów 20-lecia partnerskiej współpracy Puław i niemieckiego miasta Stendal.