Wisła Puławy vs. Motor Lublin – 1:0

      Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Motor Lublin – 1:0 została wyłączona

Mecz 28. kolejki eWinner drugiej ligi był spotkaniem dwóch drużyn piłkarskich z naszego regionu. Derby Lubelszczyzny przyciągnęły uwagę wielu kibiców – i zgromadziły ich na puławskim stadionie.

W minioną sobotę (22 kwietnia) piłkarze klubu sportowego Wisła Puławy podjęli na swoim terenie zespół Motoru Lublin. Mecz był pełen sportowych emocji, a zakończył się sukcesem dla “Dumy Powiśla”. Po godzinie zaciętej walki, w 61. minucie spotkania, sytuację bramkową wykorzystał Adrian Paluchowski. Co prawda strzał natychmiast sparował bramkarz, ale puławski zawodnik dokończył akcję i ostatecznie umieścił piłkę w siatce.

Po zwycięstwie w derbach Lubelszczyzny Wisła Puławy zajmuje szóstą pozycję w tabeli eWinner drugiej ligi. To ostatnie miejsce w strefie play-offów do pierwszej ligi – i wymaga jeszcze umocnienia – bo po piętach depczą biało-niebieskim na przykład ostatni rywale z Lublina. A przypomnijmy, że do końca tego sezonu zostało zaledwie sześć meczów. W najbliższą (29 kwietnia) sobotę rywalem wiślaków będzie KKS Kalisz.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy