Jest znów do wzięcia sporo pieniędzy z powiatu puławskiego. Sprawdź, bo mogą być dla Ciebie

      Możliwość komentowania Jest znów do wzięcia sporo pieniędzy z powiatu puławskiego. Sprawdź, bo mogą być dla Ciebie została wyłączona

Kończy się czas na zgłaszanie ofert do przetargu w sprawie organizowania lokalnych wydarzeń sportowych – a na chętnych czekają powiatowe dotacje.

65 tysięcy złotych rozdadzą władze powiatu puławskiego, żeby zorganizować lokalne wydarzenia sportowe. Konkretne dotacje trafią do tych klubów sportowych, fundacji czy innych pozarządowych organizacji, które zaproponują pomoc w przygotowaniu sportowych imprez i zawodów. Zgłaszać mogą się wszyscy ci, którzy mają sprecyzowane pomysły na to, jak w 2020 roku zmobilizować puławian do udziału w sportowej rywalizacji albo w rekreacyjnych zajęciach.

Na stronie internetowej puławskiego starostwa można znaleźć pełny regulamin przetargu, w tym także wzory formularzy, jakie muszą wypełnić uczestnicy konkursu ofert. Prawidłowo wypełnione druki, które trafią do kancelarii starostwa najpóźniej w ten poniedziałek (13 stycznia), do godziny 12.00, będą wkrótce analizowane przez komisję konkursową.