“Zaszczep się w majówkę” – i jeszcze dziś!

      Możliwość komentowania “Zaszczep się w majówkę” – i jeszcze dziś! została wyłączona

Jeszcze dziś (6 maja) mobilny punkt szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Akcja, która miała trwać tylko przez pierwsze trzy dni maja, została wydłużona aż do czwartkowego wieczora – a wszystko w związku z bardzo dużym zainteresowaniem. Tylko do poniedziałku (3 maja) zaszczepiło się tu prawie 2 tysiące osób. Ta lubelska akcja to część ogólnopolskiego przedsięwzięcia, które miało przyspieszyć tempo szczepień i zachęcić zainteresowanych do przyjęcia szczepionki.

Pomarańczowy namiot, rozstawiony niedaleko schodów wiodących do zamku, można odwiedzać od godziny 9.00 do 18.00. Do mobilnego punktu szczepień zaprasza Lubelski Urząd Wojewódzki, a także lokalne służby, które wspierają całą akcję. Z tej okazji może skorzystać każdy, kto ma aktywne e-skierowane i na miejscu wypełni specjalny formularz, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Po tych formalnościach można przyjąć jednodawkową porcję szczepionki na COVID-19.

Źródło zdjęcia: LUW