Żegnajcie, kłopotliwe odpady

      Możliwość komentowania Żegnajcie, kłopotliwe odpady została wyłączona

Pewne rzeczy, na przykład z uwagi na swoje rozmiary, nastręczają nam wielu trudności, gdy chcemy się ich pozbyć. Na szczęście z myślą o nich są organizowane specjalne zbiórki: w najbliższym czasie odbędą się takie w gminie Nałęczów.

Już pojutrze to mieszkańcy Nałęczowa będą mogli pozbyć się kłopotliwych, wielkogabarytowych odpadów. Z kolei na samym początku przyszłego tygodnia, z tej samej sposobności skorzystają mieszkańcy gminy. 14 października, czyli w najbliższy poniedziałek, takie odpady będą odbierane w Sadurkach, Bochotnicy-Kolonii, Cynkowie, Czesławicach, Ludwinowie, Paulinowie, Bronicach i w Bronicach-Kolonii. A 15 października, czyli w nadchodzący wtorek, będzie można wystawić kłopotliwe śmieci w Piotrowicach, Strzelcach, Drzewcach, w Drzewcach-Kolonii i w Chruszczowie-Kolonii.

Podczas tych zbiórek będzie można pozbyć się dużych i nieporęcznych, często zużytych albo zepsutych sprzętów i mebli. Ale ta nadchodząca zbiórka ucieszy także kierowców, bo to będzie też dobra okazja do tego, by pozbyć się zużytych opon.