A to ci historia (o tym, jak pan okradł pana)!!!

      Możliwość komentowania A to ci historia (o tym, jak pan okradł pana)!!! została wyłączona

To najprawdziwsza prawda! Otóż opolscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę z gminy Poniatowa, podejrzanego o kradzież samochodu.

Na komendę zgłosił się 40-letni mężczyzna, który dzień wcześniej przyjechał do swoich znajomych w Poniatowej. I jak to na spotkaniach bywa – „procenty były” i to ponoć całkiem sporo. Tak dużo, że ów (nazwijmy go Zgłaszającym) zasnął w mieszkaniu kolegi (nazwijmy go Panem X). Sen, mara, Bóg, wiara (jak mówi powiedzenie) w końcu minął i wtedy mężczyzna zorientował się, że nie ma kluczyków do swojego samochodu! Auta nie było też na parkingu przed blokiem. Jakby tego było mało, w mieszkaniu znajomych nie było też Pana X. I już wszystko stało się jasne.

Okazało się że to właśnie X zabrał auto. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego, który nie miał wyjścia (dosłownie i w przenośni) i przyznał się do winy. Najważniejsze, że pamiętał gdzie ukrył samochód, który był cały i zdrowy (o ile takie może być auto – niektórzy twierdzą, że może). A czy Pan X będzie cały i zdrowy przez 10 najbliższych lat, które mogą go czekać za kratkami – tego nie wiemy.