Ania Prasek szykuje „Letnie granie”

      Możliwość komentowania Ania Prasek szykuje „Letnie granie” została wyłączona

20-letnia multiinstrumentalistka ma już za sobą muzyczny debiut, ale nie przestaje eksperymentować i wciąż się rozwija. Udowodni to w ten weekend podczas swojego koncertu.

W nadchodzący sobotni wieczór młoda artystka zaprezentuje swoje autorskie kompozycje. Będą to utwory dobrze znane osobom, które uważnie śledzą jej muzyczne poczynania (na przykład debiutancka „Kawa”) – ale mimo tego Ania Prasek zaskoczy swoich słuchaczy.

Autorskie kompozycje zyskają nowe aranżacje – dzięki młodym radomskim muzykom, zaproszonym do tego występu. Razem z Anią Prasek wystąpią: Boguś Danielewicz (piano), Tomasz Grabski (gitara), Asia Wilk (bas) i Patryk Szczechowski (perkusja). Jak zapowiada sama artystka, to będzie podróż przez najróżniejsze gatunki: pojawią się brzmienia muzyki pop, soul, indie, a nawet rytmy w stylu latino.

Koncert odbędzie się w tę sobotę (24 lipca), w radomskim Oratorium św. Filipa Nerii przy ulicy Grzybowskiej. Początek o godzinie 19.00.

Ania Prasek pochodzi z Radomia. Swoje muzyczne talenty rozwijała w tutejszym Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga, a później także w londyńskiej The Academy of Contemporary Music. Gra na ukulele, gitarze, perkusji i pianinie, jest także uzdolnioną wokalistką.

Źródło zdjęcia: Ania Prasek