Baw się dobrze i okaż serce – w tę niedzielę w Puławach

      Możliwość komentowania Baw się dobrze i okaż serce – w tę niedzielę w Puławach została wyłączona

W nadchodzącą niedzielę, na terenie puławskiego Parku Czartoryskich, odbędzie się piknik, który pozwoli spędzić czas w rodzinnym gronie – ale da też okazję do tego, żeby wesprzeć cel charytatywny.

Dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, zabawy plastyczne i sensoryczne oraz wata cukrowa i popcorn – to wszystko już w najbliższą niedzielę pojawi się na placu przed stróżówką puławskiego parku i oczywiście będzie zachęcać do spędzenia właśnie tutaj prawie całego dnia.

Ci, którzy lubią odpoczywać aktywnie, będą mieć sporo okazji do poćwiczenia w plenerze. Jeszcze przed południem zajęcia z Nordic Walking zaproponuje Fundacja BezMiar, a w ciągu popołudnia, pod okiem Sylwii Hałaczkiewicz, będzie można zawalczyć o Puchar Króla Zumby. Natomiast po 18.00 w miejscu pikniku rozpocznie się charytatywna potańcówka – muzykę zapewni zespół TAKT.

Przez cały dzień do puszek będą zbierane datki na rzecz bohaterki całego pikniku. Ala Gudala to 4-letnia mieszkanka naszego regionu, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Problemy zdrowotne sprawiają, że dziewczynka nie może samodzielnie chodzić. Choroby nie można całkowicie wyleczyć, ponieważ w grę wchodzą porażone nerwy – ale intensywna rehabilitacja daje jej nadzieję na lepsze życie. Niedawno pojawił się jednak nowy problem – Ala musi przejść skomplikowaną i kosztowną operację bioder, żeby nie stracić możliwości samodzielnego poruszania się.

Więcej o sytuacji Ali oraz szczegóły dotyczące niedzielnego, puławskiego pikniku, znajdziecie na facebookowej stronie Fundacji “Obok Nas” – kliknij TUTAJ.

Źródło informacji i plakatu – Fundacja “Obok Nas” – Facebook