Charytatywny Bieg Mikołajów w Puławach

      Możliwość komentowania Charytatywny Bieg Mikołajów w Puławach została wyłączona

Trwają zapisy na tegoroczny charytatywny Bieg Mikołajów. 8 grudnia po raz kolejny chętni przebiegną przez puławskie ulice i parki.

Bieg Główny to dystans ok. 7 kilometrów. Marsz Nordic Walking będzie krótszy o kilometr. Biegi dla najmłodszych Mikołajków po dziedzińcu Pałacu Czartoryskich mierzą od 100 do 400 metrów.

Biegacze zbiorą się w puławskim parku przy Pałacu Czartoryskich. Ruszą przez ulice i miejskie skwery, dalej po drodze rowerowej przy wale wiślanym aż do mety przy schronisku im.Św. Brata Alberta. Tam też odbędzie się dekoracja i wspólne ognisko na zakończenie.

Tylko zapisanie się i opłacenie startu gwarantuje uczestnictwo w biegu. Biegi dzieci są bezpłatne. W związku z tym, że bieg jest charytatywny wszyscy uczestnicy przy odbiorze pakietów startowych zostawiają minimum jedną konserwę z długim terminem ważności dla schroniska dla bezdomnych.

Zapisać można się na stronie frslublin.pl w zakładce “zapisy”. Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie to jest organizowane przez Fundację BezMiar i współfinansowane z budżetu Miasta Puławy.

Nie znaleziono galerii.