Co słychać w drużynie Azotów-Puławy?

      Możliwość komentowania Co słychać w drużynie Azotów-Puławy? została wyłączona

2. stycznia treningi  z Azotami-Puławy rozpoczął białoruski rozgrywający Aliaksandr Bachko.

W ostatnich dniach 2019 roku, trzydziestoletni nabytek klubu z Puław, otrzymał zgodę na pracę w naszym kraju, co ostatecznie zamknęło proces zatrudnienia zawodnika w Azotach-Puławy.

Zawodnicy z Puław na Mistrzostwach Europy

Czterech zawodników Azotów-Puławy znalazło się w składzie reprezentacji Polski, która walczyć będzie w Mistrzostwach Europy. Trener Patryk Rombel postawił m.in. na Dawida Dawydzika, Rafała Przybylskiego, Antoniego Łangowskiego i Piotra Jarosiewicza. Biało-czerwoni rywalizować będą w Goeteborgu w grupie F, a ich rywalami będą kolejno Słowenia (10.01), Szwajcaria (12.01) i Szwecja (14.01).

Nie będzie rewolucji w składzie sztabu szkoleniowego Azotów-Puławy.

Zarząd Klubu podjął decyzję, że I trenerem zespołu nadal będzie Michał Skórski, a jego asystentem Piotr Pezda. Do sztabu szkoleniowego dokooptowany został natomiast Marcin Kurowski.

Marcin Kurowski był w Azotach-Puławy zawodnikiem, a po zakończeniu kariery rozpoczął pracę trenerską. Był asystentem m.in. Bogdana Kowalczyka, Dragana Markovica i Ryszarda Skutnika. Samodzielnie prowadził zespół Azotów-Puławy dwukrotnie, zdobywając z zespołem brązowy medal i zajmując raz czwarte miejsce.