Darmowa kampania reklamowa dla firm, które pomagają

      Możliwość komentowania Darmowa kampania reklamowa dla firm, które pomagają została wyłączona

Pomoc – to słowo, które w ostatnich dniach odmieniamy na różne sposoby. W sytuacji, gdy służby medyczne dbają o zdrowie chorych, a wielu ludzi nie powinno opuszczać mieszkań, żeby chronić własne zdrowie, przydaje się im każde wsparcie.

To teraz bardzo cenne, móc liczyć na kogoś, kto na wskazany adres dostarczy jedzenie, zaopiekuje się zwierzętami. Wiemy, że w naszym regionie są takie inicjatywy i że są tacy przedsiębiorcy.

Nasze media, Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl chcą z kolei pomóc później tym firmom, które teraz angażują się w pomaganie mieszkańcom naszych miast i miejscowości. Każdy, kto prowadzi jakąś działalność, a w tym wyjątkowym czasie pomaga ludziom albo służbie zdrowia, może liczyć na dwutygodniową, DARMOWĄ REKLAMĘ na radiowej antenie i na lokalnym portalu. Za zgodą szefów radia, będziemy informować o ofertach i działalności tych firm.

Zainteresowanych przedsiębiorców i właścicieli firm prosimy o kontakt. Można dzwonić pod numer: 81 565 11 11 albo pisać na adres poczty elektronicznej: maciej.dobrowolski@dwamedia.pl