Do kogo trafi powiatowe wyróżnienie?

      Możliwość komentowania Do kogo trafi powiatowe wyróżnienie? została wyłączona

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłosił nabór wniosków w sprawie przyznania Nagrody Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2019 roku.

Kandydatury zawodników, trenerów i osób wyróżniających się w działalności sportowej mogą zgłaszać kluby sportowe i inne stowarzyszenia lub podmioty statutowo związane z wykonywaniem zadań z dziedziny kultury fizycznej, instytucje kultury fizycznej, dyrektorzy szkół, do których uczęszcza zawodnik, organy administracji państwowej i samorządu terytorialnego, Powiatowa Rada Sportu oraz Komisja Kultury, Sportu i Promocji Rady Powiatu Puławskiego.

Nagrody Starosty Puławskiego są przyznawane zawodnikom, trenerom i osobom zaangażowanym w działalność sportową zamieszkałych na terenie Powiatu Puławskiego lub reprezentujących czy pracujących na rzecz klubów sportowych lub innych podmiotów statutowo związanych z wykonywaniem zadań z dziedziny kultury fizycznej działających w powiecie puławskim. Termin składania wniosków w Kancelarii Starostwa Powiatowego przy Alei Królewskiej mija 31 marca 2020 r.