Gala MMA Strife 3 – karta walk już potwierdzona!

      Możliwość komentowania Gala MMA Strife 3 – karta walk już potwierdzona! została wyłączona

Mimo, że nieoczekiwanie zaszły pewne zmiany, ostateczny kształt karty walk Gali Strife 3 jest już znany. 18 lutego, czyli już w najbliższą sobotę, kibice zgromadzeni w hali Grupa Azoty Arena będą mogli obejrzeć 10 starć.

2 lutego Organizacja Strife ogłosiła kontuzję jednego z zawodników – Kamila Gawryjołka. Z tego powodu na liście zawodników zaszły zmiany. Wiadomo już, że zamiast Gawryjołka, z Adamem Biegańskim zawalczy Piotr Walawski.

Pozostałe zapowiedzi pozostają bez zmian. Podczas MAIN EVENT kibice zobaczą walkę Piotr Strus vs Kacper Karski. Bohaterowie tego starcia odnotowali już imponujące rekordy: Strus (15-7-2), a Karski (7-3-0). Ich doświadczenie gwarantuje widzom sportowe emocje. Faworytem tego starcia jest Piotr Strus, jednak sporty walki niejednokrotnie pokazały swoim kibicom, że rekordy nie zawsze pokrywają się z wydarzeniami z oktagonu czy ringu.

Pełna karta walk oraz profile zawodników znajdują się na stronie Organizacji https://strife.com.pl/. Przypominamy również, że bilety na puławskie wydarzenie są nadal dostępne na platformie kupibilecik.pl.


materiał sponsorowany