Galeria Zielona zaprasza na Street Food Festival

      Możliwość komentowania Galeria Zielona zaprasza na Street Food Festival została wyłączona

W nadchodzący weekend, w dniach 15-17 lipca, będzie można odwiedzić największą strefę restauracji, oferujących dania kuchni z różnych stron świata, największą paletę smaków i kulinarnych propozycji.

W Puławach czas na Festiwal Food Trucków – odbędzie się on pod egidą Street Food Festival – przystani dla najlepszych polskich restauracji “na kółkach”. Organizatorzy stawiają na jakość i smak.

W trzeci lipcowy weekend mieszkańcy Puław i regionu będą mogli skosztować różnorodnych potraw, przygotowanych przez właścicieli food trucków z całej Polski. Pojawią się burgery, zapiekanki, kanapki z szarpanymi mięsami, chirashi, handrolle, zupa miso, kimchi, kuchnia karaibska – bowle, pad thai, kurczaki – pikantne skrzydełka i łagodne stipsy, frytki belgijskie i twister z kurczakiem. A na deser – gofry bąbelkowe, lody tajskie, hiszpańskie churrosy oraz napoje, kawa mrożona, smoothies i świeżo wyciskane soki.

Strefa muzycznego relaksu oraz konkursy z nagrodami umilą czas biesiady. Jednocześnie będzie można spróbować lodów z Kawiarni Sarzyński, dostępnych w zabytkowym Citroenie, a także odwiedzić do Magia d’Italia na terenie Galerii. W połowie lipca warto zarezerwować swój czas na foodtrackowe szaleństwa z Galerią Zieloną.


materiał sponsorowany

Źródło informacji: Biuro Prasowe Galeria Zielona (Tomasz Moskal)