Jak usłuży Kazimierz Kobietom?

      Możliwość komentowania Jak usłuży Kazimierz Kobietom? została wyłączona

Nadchodzi święto wszystkich kobiet – a że wypada w poniedziałek, w Kazimierzu Dolnym postanowiono świętować przez cały weekend (od 6 do 8 marca).

Panie, które postanowią spędzić te trzy dni (albo przynajmniej część tego czasu) w Kazimierzu Dolnym, nie będą narzekać na nudę – o to postarali się wspólnie włodarze miasteczka, pracownicy ośrodka kultury i lokalni przedsiębiorcy.

Już w sobotę rozpoczną się plenery fotograficzne, seanse filmowe, oprowadzania po wystawach sztuki (przygotowanych między innymi przez Muzeum Nadwiślańskie) i ciekawe spotkania – na przykład na kazimierskim zamku. Takie kulturalne atrakcje wypełnią poranki i wczesne godziny popołudniowe.

Ale to nie koniec: na hasło „Kazimierz Kobietom” każda pani dostanie zniżkę w wybranych lokalnych restauracjach i sklepach. To znaczy, że będzie można wydać mniej podczas cieszących serce zakupów (na przykład w galeriach sztuki) albo dostać w prezencie filiżankę aromatycznej herbaty.

Pełny harmonogram tego kobiecego weekendu, wraz z listą lokali, które dołączyły do miejskiej akcji, można znaleźć TUTAJ.