Jesteś producentem żywności? To będzie ważne spotkanie!

      Możliwość komentowania Jesteś producentem żywności? To będzie ważne spotkanie! została wyłączona

Jakie są mazowieckie dobre praktyki i tradycje kulinarne? Już niedługo przekonają się o tym uczestnicy specjalnego szkolenia, jakie zostanie zorganizowane w Kozienicach.

W następny piątek, 22 listopada wszyscy zainteresowani spotkają się w kozienickim Urzędzie Miasta. Szkolenie potrwa przez pięć godzin w sali konferencyjnej, od 10.00 do 15.00 – w tym czasie będzie się można dowiedzieć wielu praktycznych rzeczy, związanych z hodowaniem i sprzedażą lokalnych produktów. Zaproszeni goście podpowiedzą, jak wprowadzić produkt lokalny na Listę Produktów Tradycyjnych i przybliżą przepisy prawne i higieniczne wymogi, jakich muszą przestrzegać producenci takiej żywności. A w połowie spotkania wszyscy zostaną poczęstowani produktami tradycyjnymi.

Żeby wziąć udział w tym szkoleniu, trzeba się wcześniej zarejestrować – zapisy kończą się pojutrze, w najbliższy czwartek. Zainteresowani powinni skontaktować się z Lokalną Grupą Działania „Puszcza Kozienicka”, czyli zadzwonić pod numer 793 864 252 albo 48 366 18 99.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: http://www.kozienice.pl/aktualnosc-560-szkolenie_mazowieckie_dobre_praktyki_i.html