JODŁOWSKA, ZŁOTOWSKA i inne gwiazdy w sobotę w Puławach!!!

      Możliwość komentowania JODŁOWSKA, ZŁOTOWSKA i inne gwiazdy w sobotę w Puławach!!! została wyłączona

Czy klimakterium to dobry temat do żartów? Elżbieta Jodłowska udowodniła, że tak!

„Klimakterium i już” to sztuka, która powstała po to, żeby każda dojrzała kobieta mogła pośmiać się z tego, co na co dzień potrafi jej porządnie dokuczyć. Elżbieta Jodłowska napisała sztukę, a później zabrała się za reżyserowanie przedstawienia. Na teatralnych deskach towarzyszą jej jeszcze trzy inne aktorki – i cały ten kwartet podbija kolejne teatralne sceny, polskie i zagraniczne.

Krycha, Zosia, Pamela i Malina to cztery kobiety, które łączy jedno wspólne doświadczenie – nieznośny okres przekwitania. Znają wszystkie jego cienie, ale potrafią spojrzeć na nie z humorem: i to udziela się paniom, które obserwują wszystko z miejsc na widowni. A podziwiać można znakomite polskie aktorki komediowe: Elżbieta Jarosik przez lata bawiła wszystkich jako matka Frani Maj z serialu „Niania”, Grażyna Zielińska podbiła serca widzów serialu „Ranczo” jako babka zielarka, a Ewa Złotowska ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskiej branży filmowej, przed laty użyczyła go Pszczółce Mai. A sama autorka spektaklu, Elżbieta Jodłowska, jest znana między innymi z serialu „Świat według Kiepskich”.

Sztukę „Klimakterium i już” wystawiano już prawie dwa i pół tysiąca razy – a w drugą sobotę lutego (15.02.) zagości także w Puławach. Żeby się przekonać, czy recenzje słusznie tak chwalą ten spektakl, żeby sprawdzić, z czego śmiały się już tysiące widzów, trzeba przyjść do Hali Sportowej ZST (przy ul, Wojska Polskiego 7), na godzinę 17.00. Walentynki i klimakterium – to wybuchowa mieszanka, ale może się udać.

A żeby móc zająć miejsce na widowni, trzeba wcześniej zapytać o bilety w Kasie „Domu Chemika” (tel. 81 886 20 24) albo zajrzeć na strony kupbilecik.pl, biletyna.pl, eBilet.pl. Zainteresowani biletami grupowymi powinni dzwonić pod numer: 515 400 723.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęć: materiały nadesłane przez organizatora, screeny z nagrania https://www.youtube.com/watch?v=XPtyvU5LB_s&t=479s