Kamil Kargulewicz w szeregach Wisły Puławy

      Możliwość komentowania Kamil Kargulewicz w szeregach Wisły Puławy została wyłączona

Na kilka tygodni przed początkiem nowej piłkarskiej rundy i przed wybuchem sportowych emocji, puławski klub ma nowe wieści dla kibiców drużyny seniorów.

Do zespołu dołączył Kamil Kargulewicz – który do tej pory był zawodnikiem pierwszoligowej drużyny GKS Tychy. Do Wisły przechodzi na zasadzie transferu definitywnego, a zawarta z nim umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2025 roku.

Kamil Kargulewicz to 22-letni zawodnik, który gra na pozycji skrzydłowego. Debiutował od razu na poziomie drugiej ligi, a w pierwszej rozegrał w sumie 36 spotkań. To właśnie on wpłynął na wynik meczu, jaki wiślacy przegrali w Tarnobrzegu. Już niedługo sportowe talenty młodego piłkarza wspomogą Dumę Powiśla, która ma przecież apetyt na coraz większe sukcesy – zwłaszcza w roku swojego jubileuszu.

Dodajmy, że w miniony weekend nieco spadło tempo przygotowań wiślaków do rundy wiosennej eWinner drugiej ligi – ponieważ z powodu warunków pogodowych odwołano sparingowy mecz z Górnikiem Łęczną, który miał się rozegrać w minioną sobotę (21 stycznia) w Lubartowie. A do wznowienia ligowych rozgrywek pozostał miesiąc – 25 lutego Duma Powiśla podejmie na swoim boisku… Siarkę Tarnobrzeg.

Źródlo informacji: KS Wisła Puławy