Kozienicka kultura potrzebuje instruktorów! Może właśnie ciebie?

      Możliwość komentowania Kozienicka kultura potrzebuje instruktorów! Może właśnie ciebie? została wyłączona

Kozienicki Dom Kultury poszukuje osób z wiedzą o teatrze, doświadczonych w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi czy też osobami niepełnosprawnymi, jest kreatywny, a nauczanie jest pasją – to może być doskonałym kandydatem, którego poszukuje.

Instytucja ogłosiła uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć w ramach Akademii Szerokich Horyzontów. Ważnymi cechami przyszłych instruktorów będzie także dyspozycyjność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych działań. Mile widziane są również osoby, które traktują teatr jako pasję lub hobby. Dokumenty z przygotowanymi pomysłami muszą m.in. zawierać krótki opis programu zajęć teatralnych, formę rozliczenia, stawkę godzinową, preferowane dni tygodnia i godziny zajęć. Dyrektor Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka powoła trzyosobowy zespół, który wybierze najatrakcyjniejsze zgłoszenia, biorąc pod uwagę doświadczenie instruktorów i zaproponowany program zajęć. Kozienicki Dom Kultury zgłoszenia przyjmuje do 3-go lutego.

Zgłoszenia należy przesłać w formie elektronicznej na adres sekretariat@dkkozienice.pl – w tytule maila należy wpisać: „Oferta – zajęcia teatralne w KDK” lub złożyć osobiście w sekretariacie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice z dopiskiem: „Oferta – zajęcia teatralne w KDK”, do dnia 3 lutego 2020 r. do godziny 17.00. W razie niejasności zapytania należy kierować na pocztę e-mail: dom.kultury@dkkozienice.pl.