KS Azoty Puławy vs. KPR Arged Ostrovia Ostrów Wielkopolski – 24:23

Możliwość komentowania KS Azoty Puławy vs. KPR Arged Ostrovia Ostrów Wielkopolski – 24:23 została wyłączona

Po nieudanym ubiegłotygodniowym występie w europejskich pucharach, szczypiorniści Azotów Puławy poprawili nastroje swoich kibiców i odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo.

Wczoraj (9 października) podopieczni trenera Roberta Lisa w hali Grupa Azoty Arena pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski – 24:23. Wiktoria nie przyszła jednak łatwo: schodząc na przerwę, puławianie przegrywali pięcioma bramkami. Po nerwowej pierwszej połowie azotowcy zabrali się jednak za odrabianie strat. Wywalczyli nawet kilku-bramkową przewagę nad gośćmi z Wielkopolski, jednak ci również nie zamierzali pożegnać się z myślą o zwycięstwie. W ostatnich sekundach przeciwnicy mieli jeszcze szansę na remis, ale nie wykorzystali jej.

Po niedzielnym meczu i po zdobyciu nowych 3 punktów, Azoty Puławy zajmują piątą lokatę w ligowej tabeli. Do lidera – Łomży Industria Kielce tracą 6 punktów. W najbliższej kolejce nasi szczypiorniści podejmą u siebie ekipę Chrobrego Głogów – ten mecz już 22 października, o godzinie 16.00.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy