Letnie przygody już czekają na opolan – sprawdź, jakie!

      Możliwość komentowania Letnie przygody już czekają na opolan – sprawdź, jakie! została wyłączona

Dziś oficjalnie zaczynamy tegoroczne wakacje – więc jednocześnie zaczynamy się zastanawiać, czym zająć się w wolne letnie dni i czym zająć nasze narzekające na nudę pociechy.

Na takie rozterki pomagają odpowiedzieć lokalne ośrodki kulturalne, a wśród nich jest także Opolskie Centrum Kultury. Za jego sprawą szykuje się tu całe Opolskie Lato Kultury, pełne atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podczas lipcowych warsztatów dzieci będą mogły odkryć świat owadów i ekologii, a starsi będą mieć okazję dbać o muzyczne talenty podczas Letniej Akademii Talentów Opolskich. W lipcu będzie można też odpoczywać aktywnie, podczas rajdów rowerowych i spływów kajakowych, a przez całe wakacje seanse będzie przygotowywać kino plenerowe. Sierpień przyniesie kolejne warsztaty artystyczne, a także okazję do wybrania się na rodzinną wycieczkę.

O szczegółach wszystkich letnich niespodzianek informuje Opolskie Centrum Kultury – na swojej stronie internetowej. Można tam znaleźć między innymi numery telefonów, pod które można dzwonić w sprawie konkretnych zajęć. Wiele atrakcji Opolskiego Lata Kultury będzie płatnych, o tym także informują okolicznościowe plakaty zamieszczone na stronie. A link do niej – TUTAJ