Masz piękny ogród? Pochwal się i wygraj konkurs!

      Możliwość komentowania Masz piękny ogród? Pochwal się i wygraj konkurs! została wyłączona

Tegoroczna wiosna powoli ma się ku końcowi, ale kwitnące roślinne okazy wciąż zachwycają i upiększają przestrzeń wokół nas. Niejeden ogród w naszym regionie jest teraz pięknym miejscem, zazielenionym i kolorowym od kwiatów.

Władze gminy Puławy postanowiły skorzystać z tych okoliczności i ogłaszają konkurs fotograficzny na najpiękniejszy ogród. Mieszkańcy gminy, którzy chcieliby się pochwalić swoją przydomową zielenią, muszą przygotować jedno zdjęcie – takie, na którym wybrany fragment ogrodu będzie ładnie zaprezentowany. W zgłaszanym do konkursu ujęciu nie muszą znajdować się same rośliny – w kadrze mogą pojawić się też domowe zabudowania, domowe zwierzęta czy domownicy odpoczywający w ogrodzie. Ważne, żeby ten zielony zakątek znajdował się na terenie gminy.

Wszystkie fotografie, które nadeślą uczestnicy konkursu, trafią na facebookowy profil gminy Puławy – i tam przez drugą połowę czerwca potrwa głosowanie internautów. To ich polubienia zdecydują, jak ukształtuje się podium zwycięzców, a na autorów trzech najlepiej ocenionych zdjęć czekają nagrody rzeczowe: przyrządy, które przydadzą się podczas prac w ogrodzie.

Regulamin konkursu fotograficznego udostępniają władze gminy Puławy, na swojej stronie internetowej, wystarczy kliknąć TUTAJ. Przypominamy, że ogrodowe zdjęcia można przygotowywać do 14 czerwca – i najpóźniej tego dnia przesłać je na adres sekretariat@pulawy.gmina.pl. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w chwytaniu pięknych kadrów.