Czyżby kulturalne ferie w Puławach?

      Możliwość komentowania Czyżby kulturalne ferie w Puławach? została wyłączona

Ferie zimowe oficjalnie ruszają właśnie dzisiaj, ale dzieci i młodzież z lubelskich szkół odpoczywają już od początku tego weekendu, odkąd skończyły się piątkowe lekcje.

Ale czas ferii także może sprzyjać nauce – tyle że nieco innej niż ta w szkolnej ławce. Na młodych puławian, którzy zamierzają spędzić wolne dni właśnie w naszym mieście, czekają zajęcia przygotowane przez „Dom Chemika”, a wśród nich między innymi warsztaty rękodzielnicze, podczas których będzie można uczyć się konkretnych technik od artystów ludowych. Dzieci i młodzież mogą spróbować swoich sił w tkactwie, plecionkarstwie albo w garncarstwie, a to tylko część propozycji. Poza tym w ciągu dwóch najbliższych tygodni będą odbywały się także inne zajęcia plastyczne, nie zabraknie warsztatów teatralnych oraz spektakli i seansów do obejrzenia.

Niektóre zajęcia będą bezpłatne, inne będą wymagały drobnej opłaty, a w sprawie zapisów trzeba kontaktować się z kasą „Domu Chemika”. Szczegółowy harmonogram ferii przygotowanych przez Puławski Ośrodek Kultury jest przedstawiony na plakacie informacyjnym.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: www.domchemika.pl