Nałęczowski finał WOŚP będzie pełny muzyki i serc

      Możliwość komentowania Nałęczowski finał WOŚP będzie pełny muzyki i serc została wyłączona

Małe i duże serca, wykonane technikami filcowania i decoupage’u – to od nich zaroi się w tę niedzielę w Nałęczowskim Ośrodku Kultury. Bo właśnie tam odbędą się wszystkie atrakcje, zaplanowane na lokalny, nałęczowski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali widowiskowej już od godziny 10.00 będzie rozbrzmiewała Kolęda Wielkich Serc: wystąpią dzieci z nałęczowskich szkół podstawowych – nie tylko zaśpiewają kolędy, ale też przedstawią obrzędy świąteczne. O 15.00 w Sali Klubowej będzie można zająć się warsztatami plastycznymi, o tej porze zaczną się także warsztaty zdrowego uśmiechu.

Po 15.30 znów wróci muzyka: na scenie przed ośrodkiem pojawi się szereg gości, a ten korowód rozpocznie Kapela Nałęczowska, a zakończy rockowy zespół MAYDAY. Muzyka będzie na uczestników na pewno działać rozgrzewająco, ale na dokładkę będzie i ciepły poczęstunek – każdy będzie mógł spróbować zimowej owsianki i gorącej grochówki.

O 20.00 oczywiście przyjdzie czas na tradycyjne nałęczowskie światełko do nieba, a organizatorzy zachęcają, żeby cały plac przed nałęczowskim ośrodkiem kultury rozjaśnił się dzięki sztucznym ogniom, będzie można je ze sobą przynieść.

Oczywiście przez całą niedzielę będzie trwała kwesta na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, datki do puszek będą zbierać wolontariusze.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: Nałęczowski Ośrodek Kultury – Facebook