Oddaj krew, zdobądź wyjątkowe pamiątki!

      Możliwość komentowania Oddaj krew, zdobądź wyjątkowe pamiątki! została wyłączona

„Zakochaj się w honorowym krwiodawstwie” – takim hasłem Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” zachęca do udziału w swojej walentynkowej akcji. To będzie zbiórka dla tych, którzy już kochają też sport…

W najbliższy piątek (12 lutego) na puławskich Azotach będzie można bezinteresownie pomóc potrzebującym, oddając krew. Pracownicy lubelskiego Centrum Krwiodawstwa tradycyjnie rozgoszczą się w sali konferencyjnej nr 16, zbiórka potrwa tu od 8.30 do 13.00.

Ale oprócz satysfakcji, do zdobycia będą jeszcze upominki. Każdy krwiodawca wróci z Azotów z plecakiem, a kilku szczęśliwców zdobędzie sportowe piłki i koszulki z autografami puławskich szczypiornistów. Swoje pamiątki z ostatnich mistrzostw świata w piłce ręcznej zdecydowali się przekazać Rafał Przybylski i Dawid Dawydzik z KS Azoty Puławy.

W losowaniu specjalnych nagród wezmą udział wszystkie osoby, które zapiszą się na piątkową akcję, a zapisy są telefoniczne. Wystarczy wysłać SMS-a pod numer 609 933 998, w treści wpisując tylko swoje imię i nazwisko.

Źródło zdjęcia: Klub HDK “Dar Życia”