Opolscy nauczyciele otrzymali nagrody

      Możliwość komentowania Opolscy nauczyciele otrzymali nagrody została wyłączona

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w ten miniony poniedziałek, ale także w kolejnych dniach nauczyciele i wychowawcy z naszego regionu mieli powody do świętowania.

Wczoraj stosowna uroczystość odbyła się także w Opolu Lubelskim – burmistrz miasta, Sławomir Plis, zaprosił na to spotkanie nauczycieli i dyrektorów opolskich placówek oświatowych. Kiedy już sala kinowa Opolskiego Centrum Kultury zapełniła się wszystkimi gośćmi, przyszedł czas na wręczenie nagród i wyróżnień – na początek Nagród Burmistrza. Swoje nagrody przyznali nauczycielom również dyrektorzy poszczególnych szkół. Nie zapomniano też o przewodniczących rad rodziców, także oni dostali wczoraj listy z podziękowaniami za to, że pomagają nauczycielom w organizowaniu wielu szkolnych przedsięwzięć.

W całej uroczystości wzięli udział także zastępca burmistrza, Waldemar Gogół i Przewodniczący Rady Miejskiej, Dariusz Stachowicz. Gdy wszystkie zaszczytne nagrody trafiły do swoich właścicieli, zebrani odprężyli się, oglądając muzyczne występy podopiecznych Opolskiego Centrum Kultury.

Źródło zdjęcia: http://opolelubelskie.pl/aktualnosc/burmistrz-wr%C4%99czy%C5%82-nagrody-nauczycielom