Pora odkryć w sobie artystę!

      Możliwość komentowania Pora odkryć w sobie artystę! została wyłączona

Tej wiosny nie będzie łatwo się nudzić w powiecie kozienickim. Zadba o to Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”, która zaplanowała już cały cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych.

Zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas i odkryć twórcze talenty, będą odbywać się we wszystkich kozienickich gminach. Organizatorzy zachęcają i dzieci, i dorosłych do kreatywnej zabawy, między innymi z bibułą, ale będą też okazje do samodzielnego wykonania witraży albo do odkrycia tajemnic makramy. W Sieciechowie odbędą się nawet warsztaty wokalne, a tuż przed Wielkanocą będzie okazja, żeby samemu zrobić tradycyjną palmę wielkanocną.

Na razie największymi krokami zbliża się marzec – i według harmonogramu, w tym miesiącu w gminie Kozienice przyjdzie czas na zajęcia z ceramiki, z kolei w gminie Gniewoszów będzie można wyczarować z bibuły bukiety kwiatów.

Szczegółowy harmonogram warsztatów jest zamieszczony na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka”. Na udział w warsztatach warto się decydować jak najszybciej, bo ilość miejsc na wszystkich zajęciach jest ograniczona. Zapisy są telefoniczne, a numery telefonów do Grupy to: 793 864 252 i (48) 366 18 99.