PORADY EKSPERTA: IWONA SAMUŁA – Szerokiej…? Bezpiecznej drogi!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: IWONA SAMUŁA – Szerokiej…? Bezpiecznej drogi! została wyłączona

Ubezpieczenia – to temat, w którym warto się orientować. Dlatego zaprosiliśmy na rozmowę osobę z Pośrednictwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia. 

Podczas wizyty w naszym radiowym studiu, agentka ujawniła szczegóły związane z ubezpieczeniem samochodów, zwróciła uwagę na kruczki prawne, nieznane w większości właścicielom aut.

Co musimy wiedzieć na temat polisy ubezpieczeniowej, gdy kupujemy używane auto? Jakich błędów unikać, aby nie otrzymać kary? Kiedy możemy zmienić ubezpieczyciela? Taka wiedza przyda się bez wątpienia każdemu kierowcy!

 

Fundusz gwarancyjny – co oznacza i jakie możemy czerpać z niego korzyści? Ciągłość ważnego ubezpieczenia – dlaczego jest tak ważna i czym skutkuje nawet jednodniowy brak takiej ciągłości?

 

Nie tylko obowiązkowe OC powinno zainteresować kierowców, ale również ubezpieczenia dodatkowe, czyli AC i ASSISTANCE, jeśli chcemy mieć gwarancję spokojnej i bezpiecznej jazdy. Ale nie tylko samochody… coraz większą popularnością cieszy się ubezpieczenie mienia, zwierząt i własnej osoby. Dlaczego…? Posłuchajcie!